Metal komplex

Usługi CNC

cięcie plazmą, frezowanie CNC, toczenie CNC, szlifowanie, wycinanie, obcinanie i obróbka skrawaniem i wiele innych

Usługi CNC

cięcie plazmą, frezowanie CNC, toczenie CNC, szlifowanie, wycinanie, obcinanie i obróbka skrawaniem i wiele innych

Nasze usługi w tym usługi CNC są wykonywane w oparciu o dokumentację techniczną dostarczoną przez Klienta lub na podstawie dokumentacji przygotowanej przez naszych fachowców.

Posiadamy własne biuro projektowe zarówno w zakresie mechaniki jak i automatyki. Bogaty park maszynowy i wyposażenie, a co najważniejsze bardzo doświadczeni pracownicy, pozwalają nam rozwiązać wiele zadań i problemów produkcyjnych, zgłoszonych przez naszych Klientów.

Zakres usług obejmuje wytwarzanie różnych części maszyn oraz innych konstrukcji, począwszy od projektu i przygotowania produkcji, poprzez wszelkie etapy obróbcze, łączenia oraz wykończenia powierzchni.

 

Świadczymy usługi wykonywane na wielu urządzeniach CNC: cięcie plazmą, frezowanie CNC, toczenie CNC, szlifowanie, wycinanie, obcinanie i obróbka skrawaniem, mechaniczna wszelkich materiałów metalicznych i niemetalicznych, takich jak np.:

stal nierdzewna,
stal kwasoodporna,
stal powlekana,
stal zwykła i stal czarna,
stal konstrukcyjna
aluminium,
tworzywa sztuczne,
materiały inne (poliwęglan, poliamid, polipropylen, itp.).
Specjalizujemy się w obróbce skrawaniem na maszynach sterowanych CNC (tokarki i frezarskie centra obróbcze CNC). Dysponujemy również obrabiarkami konwencjonalnymi. Zastosowanie w procesie produkcyjnym nowoczesnych urządzeń, zapewnia nam możliwość uzyskiwania wysokiej jakości w procesach toczenia i frezowania CNC.

Nasza kompleksowa oferta obejmuje:

 

projektowanie w systemie CAD/CAM,
obróbka skrawaniem: frezowanie CNC, toczenie CNC, szlifowanie,
cięcie plazmą i laserem,
spawanie konstrukcji stalowych,
odprężanie cieplne konstrukcji w piecu,
wykańczanie powierzchni produkowanych wyrobów (malowanie).